Kolejní rada

Kolejní rada je skupina několika studentů (u nás pěti) zastupující zájmy ubytovaných při jednání s vedením kolejí. Pokud máte nějaký problém či zlepšovací návrh ohledně koleje, neváhejte se s ním na nás obrátit! Naše adresa je kr@listopad.koleje.cuni.cz.

Zhruba jednou za měsíc pořádáme veřejná zasedání, na která zveme jak vedení koleje, tak všechny ubytované, kteří mají zájem se jich zúčastnit.

Jsme tady pro vás!

Vedoucí koleje

Vedoucí naší koleje je Mgr. Jana Provazníková. Mezi věci v kompetenci vedoucí patří i povolování chovu zvířat, půjčování velké klubovny (ve spolupráci s KR) nebo řešení stížností na porušování ubytovací smlouvy, či stížností na zaměstnance koleje. Také přání a stížnosti týkající se menzy můžete přednést jí.

Kancelář vedoucí se nachází v přízemí budovy B, v chodbě za výtahy.

Ubytovatelky

O záležitosti ubytování se starají dámy z ubytovací kanceláře. Paní Vojáčková má na starosti budovu A a parkování, paní Gregorová budovu B. Toto rozdělení nicméně není dogmatické a existuje hlavně při hromadných nástupech a vystěhování (pokud je tedy jedna z kanceláří zavřená, jděte klidně do druhé).

Hospodyně

Další činnosti na koleji spadají na hospodyně. Jsou to ty hodné paní, které většinou znáte spíše z poštovny. Mimo pošty se starají například o vystěhování, malování a umí dobíjet kredit na ISIC, když není otevřená menza.

Když na ně budete hodní, dá se s nimi velmi dobře domluvit.