Hudební klub

Hudební zkušebna je dočasně uzavřena do září! Pokud máte zájem o využití hudební zkušebny v budoucnu, přihlaste se do čekací listiny na našem oficiálním emailu dole. Informace o Hudebním klubu na této stránce jsou neaktuální a budou se obnovovat, z jakýmikoliv dotazy se obrácejte na náš kontaktiní email anebo sledujte nástěnku u výtahů v obou budovách koleje 17.listopadu.

Jsi muzikant? Nemáš kde zkoušet se svou kapelou, nebo jen tak sám bez toho, abys rušil své sousedy?

Náš hudební klub je tu pro tebe! Bydlíš na VŠK 17. listopadu a chtěl/a bys využívat zkušebny v suterénu budovy A? Pokud ano, tak jsme tu pro tebe! Naši zkušebnu mohou využívat všichni ubytovaní na naší koleji, co zaplatí malý poplatek 200 Kč na akademický rok plus rezervaci hodin v semestru (viz ceník níže).

Co ve zkušebně máme?

Z vybraných příspěvků nakupujeme vybavení, takže ve zkušebně můžeš používat: bicí, klavesy, mixážní pult, dvě zpěvové bedny, dva mikrofony, tři kytarová a jedno basové kombo, pár stojanů.

Rozvrh

Aktuální rozvrh zde

Ceník
Status Smí používat za hodinu v rozvrhu za hodinu/měsíc
čekatel bubeník bicí 10
čekatel sólo aparaturu (tu svoji) 10
čekatel kapela vše 15
člen bubeník bicí
15
člen sólo aparaturu (tu svoji)
10
člen kapela vše
20

Stanovy

Aktuální verze stanov hudebního klubu zde.

Pro zájemce

Plánuješ se zapsat do Hudebního klubu? Tak napiš email předsedovi (do předmětu zprávy napiš HK 17.11.). Do emailu uveď číslo pokoje, co konkrétně z vybavení zkušebny chceš využívat a hodiny v rozvrhu, které bys chtěl/a obsadit. Odpovědi na nejčastejší otázky najdeš ve stanovách klubu, kontaktní email slouží výhradně k registraci nových členů.

Kontakt

Email: zkusebna1711@gmail.com